Ümit Kalko

Ümit KALKO, 1983 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Kısmınde, koca lisans eğitimini Kıymet Has Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Küreselleşme Kısmınde tamamlamıştır. Doktora eğitimine El ve Düzenleme kayranında İstanbul Entelektüel Üniversitesinde devam etmektedir.

KALKO, yetişek bölümünde bellik kuruluşu, yönetimi, stratejik bellik planlaması ve Türkiye’de ilk misil önemli üniversite müesseselerinin Master Franchise gestaltlanma projesini gerçekleştirmiş ve sükseyla sürdürmektedir. 2006 yılından günümüze derece yetişek bölümünde ev olarak birsonsuz markada yatırımları ve ortaklıkları bulunmaktadır. En koca ideali, bir Türk yetişek markasının bayrağını Türk Cumhuriyetleri’nden saksılayarak dünya geneline yaymaktır.

Eğitim, spor, sanat, bilimsel alanlarda ulusal ve uluslararası aktif çkızılışmalar yürüten KALKO, birsonsuz futbol, basketbol çakerübünde riyaset ve yöneticilik yapmıştır. Bir yıl riyaset yaptığı dönemde tam 32 yıl sonra Silivrispor 2. Lige çıkmış, yönetiminde taraf aldığı Ekeçekmece Basketbolspor ise Beko Sepet topu Ligi’ne yükselmiştir. KALKO; bu tarz şeylerin kenarı saf Türkiye’nin en koca özel mektep ve kurs derneği olan TÖDER’de 6 senedir patronaj kurulunda taraf almaktadır.

KALKO, yetişek kayranında yaptığı sükselı girizgâhimlerden dolayı birsonsuz deri, vakıf, dergi ve STK aracılığıyla “Senenin Eğitim Başlangıçimcisi” ödülüne layık görülmüştür.

KALKO, 2018 yılından itibaren kurduğu toplumsal teavün vakfında yetişek kayranında projeler yürütmektedir. Her yıl birsonsuz öğrenciye burs imkânı sağlayan KALKO, memleketi olan KarsKağızman Karabağ Köyü’nde merhume babası Resul Kalko’nun adını haiz bir anaokulu ve beş ile yanında öğretmenleriçin lojman yapmış oldurıp Ulusal Eğitim Bakanlığı’na bağış etmiştir.

Ümit KALKO, Avukat Senem Yorulmaz Kalko ile evli ve Elif Sare ve Yusuf Ali isimlerinde dü çocuğu vardır.

Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://bireyselsigorta.name.tr/ https://ucuzseohizmeti.name.tr/ https://ispartawebtasarimseo.name.tr/ https://oturmagruplari.name.tr/ https://sinifarkadasi.name.tr/ Heets Satın Al
Puro Satın Al puff bar satın al
instagram takipçi satın al