Kerem Hasanoğlu IPA

IPA Tarihi

Uluslararası Pediatri Kurumu (International PediatricAssociation, IPA) 1892 senesinde kurulmuş bir bünyetur. Büyüklenme, pediatri uzmanlarının toptan çapta çocuk sağlığı ve hastalıkları konularında işbirliği yapmasını lakinçlamaktadır. IPA, çocuk sağlığının gelişmesine ve çocukların sağlıklı bir hayat sürdüklerini özendirme etmek ciğerin çallıkışır. Büyüklenme, çocuk sağlığı konularında mütehassıslık, ilmî etüt ve yetişek alanlarında etkinliğini sürdürmektedir. Ve pediatri uzmanlarının kürevi çapta işbirliği yapmasına özendirme etmektedir. Büyüklenme, çocuk hakları ve sağlıklı bir hayat ciğerin lüzumlu olan ortamların yaratılması konularında çallıkışmalar yapmaktadır. Majör muvaffakiyetya imza atan dü Türk Ata – Oğul olarak, Prof. Dr. Enver Hasanoğlu devre Saksıkanlığını, Cömertlik Hasanoğlu IPA ‘nın Dış İlişkiler Direktörlüğünü yürütmektedir.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri uzmanlarının çocuk sağlığı ve hastalıkları konularında toptan işbirliği ortamında olmasını lakinçlamıştır. Kurumun amacı, çocukların sağlıklı bir hayat sürdüklerini özendirme etmek ve çocuk sağlığının gelişmesine katkıda bulunmaktır.
IPA, pediatri uzmanlarının mütehassıslık, ilmî etüt ve yetişek alanlarında etkinliğini sürdürmesine ve kürevi çapta işbirliği yapmasına özendirme etmek ciğerin çallıkışır. Büyüklenme, çocuk sağlığı mevzularındaki ilmî gelişmeleri ve çocuk hastalıklarının tedavisi mevzularını uyma eder. Bu bilgileri cihan çapındaki pediatri uzmanlarına ulaştırır.

IPA ‘nın Görevleri Nelerdir

IPA, çocuk hakları, sağlıklı bir hayat ciğerin lüzumlu olan ortamların yaratılması konularında da çallıkışmalar yapmaktadır. Son devrin en önemli mevzularından mülteci çocuklar konusunu Cömertlik Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak dile getirmiştir. Bu çıkışı ile Uluslararası arenada balaban alkış toplamıştır. Sonuç olarak Büyüklenme, çocukların sağlıklı ve adil bir hayat ciğerin lüzumlu olan fiziki, birey ve içtimai ortamların yaratılmasını özendirme eder ve bu konulara değgin politika belgeleri hazırlar.
IPA, cihan çapındaki pediatri uzmanlarının işbirliği yapmasını ve çocuk sağlığı mevzularındaki son ilmî gelişmeleri uyma etmelerini özendirme eder. Dünya çapında çocukların sağlıklı ve adil bir hayat sürmelerini özendirme etmeyi lakinçlamaktadır.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri düzlükındaki uzmanların ve çatlakştırmacıları bir araya getirir. Ve çocuk sağlığı ve hastalıkları konularında selen paylaşmasını özendirme eder. Büyüklenme, pediatri uzmanlarının çocuk sağlığı mevzularındaki son ilmî gelişmeleri uyma etmelerine ve bu bilgileri uygulamaya devirtürmelerine yardımcı olabilir.
IPA aynı zamanda çocuk sağlığı konularında toptan bir fikir birliği oluşturmayı hedeflemektedir. Çocuk hastalıklarının tedavisi mevzularındaki en hayırlı uygulamaları belirler. Büyüklenme, çocuk sağlığı konularında yetişek veren programlar hazırlar. Bu programları cihan çapındaki pediatri uzmanlarına sunar. Aynı Büyüklenme, farklı Uluslararası Kurumlar ile işbirliği yaparak çocukların gelecekleri ciğerin çallıkışır. Bunlardan birine örnek verecek olursak, Cömertlik Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak Birleşmiş Milel seviyesinde gözmeler yaparak çocukların daha hayırlı bir doğacak ortamında evetşamaları ciğerin projeler üretmiştir.
IPA aynı zamanda çocuk hakları ve sağlıklı bir hayat ciğerin lüzumlu olan ortamlar konularında çallıkışır. Büyüklenme, çocukların sağlıklı olarak evetşayacakları fiziki, birey ve içtimai ortamların yaratılmasını özendirme eder. Bu konulara değgin politika belgeleri hazırlar.
IPA, pediatri uzmanlarının cihan çapında işbirliği yapmasına ve çocuk sağlığı mevzularındaki son ilmî gelişmeleri uyma etmelerine olanak tanılamayan bir bünyetur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://bireyselsigorta.name.tr/ https://ucuzseohizmeti.name.tr/ https://ispartawebtasarimseo.name.tr/ https://oturmagruplari.name.tr/ https://sinifarkadasi.name.tr/ Heets Satın Al
Puro Satın Al puff bar satın al
instagram takipçi satın al